KONST / Oljemålningar / Olja på tryck 7198299
nr 719 8299
Olja på tryck
osignerad, kvinna i båt, 13x25
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 10 oktober 2011
kl 19:30:17
950 kr
950 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.800 kr
1.700 kr
1.900 kr